pióro

MOCO radzi...

 

Zobacz film z montażu deski elewacyjnej RHOMBO (Rhombo Duo, RHO). więcej » 

X O firmie » Nasza filozofia

Troszeczkę więcej czasu dla Państwa... W ponad 140 lat istnienia MOCO zawsze starało się spełniać życzenia i potrzeby swoich klientów. Wciąż pracujemy nad ulepszeniem indywidualnej i fachowej obsługi klienta, aby sprostać jego wysokim wymaganiom i zawsze być do jego dyspozycji.

Najlepsza jakość MOCO... Marka „MOCO drewno profilowane” jest gwarancją produktów struganych o najwyższej jakości i niezawodności. Ciągle staramy się zachowywać wysoką jakość produktów i poprzez wprowadzanie nowości oferować Państwu szeroką i przede wszystkim wysokojakościową gamę produktów.

Zawsze w pobliżu Państwa... Dla MOCO zawsze istotna była szeroka obecność na rynku. Dzięki małym odległościom mogą Państwo oszczędzić czas i koszty transportu. Dobrze przeszkoleni pracownicy i własny transport umożliwiają fachowe i terminowe dostawy. Do tego dochodzą ogromne magazyny surowców i gotowych produktów, dzięki którym możemy zaoferować Państwu całą gamę produktów gotowych lub produkowanych na specjalne zamówienie. Dzięki temu możemy w krótkim czasie spełniać Państwa życzenia.

Już dziś myślimy o jutrze... Odpowiedzialne traktowanie naturalnych podstaw życia jest dla MOCO zobowiązaniem długoterminowym. Produkcja dóbr z odnawialnych surowców staje się z czasem coraz istotniejsza, a las jako gigantyczny producent DREWNA jest niezastąpiony. Z tego względu profile drewniane malowane są głównie przyjaznymi dla środowiska lakierami na bazie wody, które poddawane są kontroli Urzędu Ochrony Środowiska w Berlinie i odznaczone przez RAL odznaką „Der blaue Engel” wg RAL ZU 12a. Przez to możemy zagwarantować Państwu dostawę produktów przyjaznych dla środowiska.