pióro

MOCO radzi...

 

Zobacz film z montażu deski elewacyjnej RHOMBO (Rhombo Duo, RHO). więcej » 

X Katalog produktów » Pozostałe produkty MOCO

MOCO jest specjalistą w dziedzinie drewna. Oprócz elewacji drewnianych w naszej ofercie znajdują się również inne, najwyższej jakości produkty z litego drewna a także ekologiczne farby do drewna PINUCOLOR..

Do wewnątrz Nowoczesne profile boazeryjne z świerka skandynawskiego. Bardzo innowacyjne wzornictwo w połączeniu z nowoczesną paletą kolorów - w tym między innymi najnowszy produkt MOCO - deska "Les Oceanique" o wymiarach 14 x 146 mm z delikatnie szorstką powierzchnią dostępna w wersji pomalowanej (sześć nowoczesnych barw pastelowych do wyboru).  

Deski tarasowe Z drewna modrzewia syberyjskiego lub innych gatunków, dwustronnie ryflowane, tworzą przyjazny klimat i stanowią ciepłe połączenie naszego domu z ogrodem. Dostępne w różnych przekrojach i długościach - wraz z wszystkimi materiałami potrzebnymi do montażu.  

Nowoczesne deski podłogowe Z takich gatunków drewna jak: świerk skandynawski, sosna skandynawska, modrzew syberyjski, Pitch Pine, dąb europejski, klon europejski i amerykański, buk, grab, jesion, wiśnia czy merbau. Deski podłogowe MOCO to najwyższa jakość obróbki i surowca, są gładko szlifowane i lekko fazowane - po zakupie gotowe do układania. W komplecie MOCO oferuje również odpowiednie listwy przypodłogowe oraz trwały olej woskowy PINUCOLOR do podłóg.  

Podbitki dachowe z litego drewna Trwałe, oryginalne i piękne - w różnych wzorach, przekrojach, kolorach i z różnych gatunków drewna. Na zdjęciu najpopularniejszy na podbitkę dachową profil Soft Line w wymiarach 14 x 121 mm z świerka skandynawskiego, pomalowany farbą Lignucolor w odcieniu białym.  

Ekologiczne farby i oleje do drewna PINUCOLOR Stworzone by chronić i upiększać drewno, wielokrotnie odznaczane m.in. medalem "Der Blaue Engel". W ofercie m.in. farby lazurowe do wewnątrz i na zewnątrz, farby LIGNUCOLOR przeznaczone na elewacje, oleje do drewna ogrodowego oraz trwały olej woskowy do podłóg, impregnaty oraz środki czyszczące do drewna. Farbom poświęcamy osobną stronę internetową http://www.pinucolor.de/ (w języku angielskim, niemieckim oraz francuskim - wersja polska w przygotowaniu).

Szeroka paleta listew przypodłogowych i wykończeniowych Z litego drewna oraz fornirowanych, ma materiale nośnym z litego drewna lub na MDF, surowe lub lakierowane.

Więcej na temat wszystkich produktów MOCO znajduje się na naszej stronie domowej http://www.moco.pl. Oprócz towarów z oferty standardowej, które dostępne są bezpośrednio z magazynów MOCO oferujemy również możliwość przygotowania produktów, według wzorów dostarczonych przez klienta. Nasi sprzedawcy są do Państwa dyspozycji.